Google'a Öner

VIDEO
 • MUTFAK SANATLARI AKADEMİSİ KAYITLARA BAŞLADI - 07/08/2015
 • Belçika’nın dünyaca ünlü aşçılık okulu “Hotel School Ter Duinen” ortaklığında modüler bir tasarım ile uluslararası şef ve öğretmenler tarafından yürütülen entegre bir mutfak programı ile geleceğe profesyonel mutfak sanatçıları yetiştirmektedir.

  Programda bıçak becerisi, bütçeleme ve menü mühendisliği uzmanlığı öğretilmektedir. Birinci sınıf otel ve restoranlara benzer sınıf ve laboratuarlardaki eğitimlere dünyanın dört bir yanından konuk şeflerin katılımı ile eşsiz bir eğitim imkânı sağlanmaktadır.

  Akademi bünyesinde birinci sınıf tesisler, en modern ekipmanlar ile donatılmış eğitim sınıfları, şarap mahzenleri,  a la carte mutfaklar, tiyatro, mutfak kütüphanesi ve öğrenci yurtları bulunmaktadır.

  Akademide eğitim alan öğrenciler konaklama imkânlarından aylık 50 Euro gibi makul bir rakam karşılığında faydalanabilmektedirler. Yurt odaları 2 kişilik olup, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

  Öğrenciler 4 sömetrelik İngilizce eğitimin ardından programdan mezun olmaktadırlar. Bu eğitim ;

  1-      1. Sömestre Mutfak Sanatları Akademisinde Eğitim ( 20 Hafta )

  2-      2. Sömestre Avrupa da Mutfak Stajı ( 25 Hafta )

  3-      3. Sömestre Mutfak Sanatları Akademisinde Eğitim ( 20 Hafta )

  4-      4. Sömestre Amerika Birleşik Devletleri’nde Mutfak Stajı ( 25 Hafta )

  Mutfak Sanatları Akademisinde öğrencilere kaliteli, profesyonel eğitimin yanı sıra Avrupa, Amerika ve Orta Doğunun tanınmış otellerinde staj eğitimi için yerleşim imkânı sağlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler profesyonel meslek hayatlarına alışarak, başarılı bir kariyer oluşturabilmektedirler.

  Mutfak Sanatları Akademisinde eğitim alan öğrencilerin staj eğitimleri için yerleşimlerinin yapıldığı otellerden bazıları aşağıdadır.

  1-      Hilton Otel Atlanta ( Amerika Birleşik Devletleri )

  2-      Amway Grand Plaza (Amerika Birleşik Devletleri )

  3-      W Hotel Doha ( Katar )

  4-      Chateau St. Gerlach ( Hollanda )

  5-      Villa Ruimzicht ( Hollanda )

  HRC Mutfak Akademisi uygun fiyata, kaliteli mutfak eğitimi sunmaktadır. Öğrenciler ekonomik eğitim ücretlerinin yanı sıra 2. eğitim yılı itibari ile de burs imkânlarından yararlanarak eğitimi oldukça cazip hale getirebilmektedirler. Mutfak Sanatları Akademisinde eğitim almak isteyen öğrenciler yıllık 3900 Euro ( Mutfak malzemeleri, çalışma kitapları, staj ve öğrenim bedeli ) gibi makul bir rakam ödeyerek profesyonel mutfak hayatlarını başlatabilmektedirler.

  Eğitim sonrasında sahip olunan diploma uluslararası geçerliliğe sahip olup, mesleğinizi ister dünyaca tanınmış otellerde, ister en gözde restoranlarda başarılı bir şef olarak devam ettirmenizi sağlayacaktır.

  Duyuru Arşivi

 • VARNA DENİZ HARP AKADEMİSİ NDE UZUNYOL GEMİ KAPTANLIGI PROGRAMI KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
 • VARNA YÖNETİM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-CARDİFF METROPOLİTAN ÜNİVERSİTELERİ ÇİFT DİPLOMA FIRSATI İLE SINAVSIZ DİREK DENKLİK
 • ULUSAL MÜZİK AKADEMİSİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
 • YURTDIŞINDA LİSE OKUYANA TÜRKİYE DE SINAVSIZ ÜNİVERSİTE..
 • BULGARİSTAN HAKKINDA HERŞEY
 • MUTFAK SANATLARI AKADEMİSİ KAYITLARA BAŞLADI
 • SOFYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE LOJİSTİK MÜHENDİSLİGİ İNGİLİZCE BÖLÜMÜ AÇILMIŞTIR.KAYITLAR DEVAM EDİYOR.
 • SOFYA TODOR KABLESHKOV TRANSPORTH UNİVERSİTESİNDE YOL İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ TAMAMLAMA PROGRAMI KAYITLARI DEVAM ETMEKTEDİR.
 • SOFYA KLIMENT OHRİDSKİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İNGİLİZCE KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
 • 2013-2014 SOFYA LUBEN KARAVELOV YÜKSEK İNŞAAT VE MİMARLIK ÜNİVERSİTEMİZDE İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ TAMAMLAMA PROGRAMINA KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
 • Bulgaristan Eğitim Bakanlığı'nın Yeni Öğretim Kanunu
 • Uzakyol Vardiya Mühendisliği Eğitimi
 • Sofya Teknik Üniversitesi Mühendislik Tamamlama Programı Kayıtlarımız Başlamıştır