TAKVİM
Videolar
Google'a Öner

VIDEO

Anasayfa

 
  Universium Eğitim Danışmanlığı Türkiye’de istediği bölümü kazanamamış ya da yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere Bulgaristan alternatifini ilk olarak sunan firmalardan biridir.
Arşiv >>  

Elektrik , Makine ,Mekatronik, Yapı Öğretmenliği,Yapı Ressamlıgı,İnşaat, Bilgisayar ve Metal bölümü mezunlarının katılabileceği Mühendislik Tamamlama Programlarına ulaşmak için tıklayın .
Bulgaristan Üniversitelerinden,Varna Free Üniversitesi ve Sofya Todor Kableşkov Transport Üniversitesi ile yapılan çalışmalar neticesinde Yapı Öğretmenliği ve Yapı Ressamlığı Bölümlerinin Teknik Eğitim Fakültesi Mezunlarına İnşaat Mühendisliği ( Ulaştırma Ana Bilim Dalı ) eğitimleri İngilizce olarak açılmıştır.
Bulgaristan’da eğitim gören TC uyruklu öğrenciler, Bulgaristan’ın geniş spor imkanlarından da faydalanabilirler. Yüzme havuzu, voleybol-basketbol sahaları, kürek sporu, yelkenli su sporları, tenis kortları, jimnastik, fitness center, step, kayak gibi birçok spor alanında öğrencilere kendilerini geliştirme fırsatı verilmektedir. Ayrıca Plovdiv’e 1 saat mesafede olan Pamporovo Kayak Merkezi ve Sofya’ya 1 saat mesafede olan Borovets Kayak Merkezi olimpik standartlarda olup, dünyanın dört bir tarafından turist almaktadır ve bu merkezlerde öğrencilerin kayak sporunu öğrenme ve uygulama imkânları oldukça kolaydır.
Bulgaristan'da eğitim ve Bulgaristan üniversiteleri hakkında Universium Eğitim Danışmanlığının görev bilinci yazısıdır
Makina ve Gemi İnşaatı Mühendislerine gemilerde çalışabilmeleri için, Varna Deniz Harp Akademisinde "Uzakyol Vardiya Mühendisliği Tamamlama" eğitimi fırsatı !
Türkiye'de 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu öğrenciler eğitimlerini 4 yıllık lisans eğitimine tamamlayabilecekler.
İngilizce dil yeteneğini geliştirmek isteyenler için Bulgaristan'da İngilizce kurslarımız başlamıştır.
Uzaktan eğitim programında hazırlık sınıfı ve lisans eğitimi yıllık ücreti 3.500 Euro'dur. Yıllık okul harçları iki taksit halinde ödenebilmektedir. Uzaktan eğitim programı için okulda 15 kişilik öğrenci sağlandığında istenilen sosyal bölüm açılabilmektedir. Uzaktan eğitim programının özelliği devam zorunluluğunun olmamasıdır.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.553015.6153
Euro16.205316.2702
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret93003
Site Haritası
MSN DESTEK

UNIVERSIUM EĞİTİM DANIŞMANLIK

BUYRUN..HOŞGELDİNİZ,NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ.