• https://www.facebook.com/universium.com.tr/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=https://wa.me/905558042871
  • https://www.instagram.com/universiumbg/
  • https://www.youtube.com/channel/UCrSnHuG647MiQYKxZyTds_w

Hakkımızda

 
 
HAKKIMIZDA  
 
Universium Eğitim Danışmanlığı Türkiye’de istediği bölümü kazanamamış ya da yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere  Bulgaristan alternatifini ilk olarak sunan firmalardan biridir. Bulgaristan’da; sözleşmeli olarak belirli bir disiplin dâhilinde çalışmalar yürüttüğü, devlet üniversitelerinin sayısını her geçen gün arttıran şirketimiz, bugün tam 30 devlet üniversitesi ile işbirliği içinde olarak daha çok gencimizin geleceğini garantiye alma şansını yaratabilmek için Türkiye’den öğrenci transferi gerçekleştirmektedir.
 
 
BULGARİSTAN'DAKİ PROJE ORTAĞIMIZ SORTUR BG
 
Universium olarak ; Bulgaristan’ın en köklü Türk firmalarından biri olan SORTUR BG ile yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar sayesinde, bugüne kadar Bulgaristan’a gönderdiğimiz öğrenci ve velilerimizin memnuniyeti gözle görünür şekildedir. SORTUR BG şirketimiz Plovdiv ve Sofya şehirlerinde 15 yıldır aynı adreslerde ofisleri bulunan ; bu zamana kadar
yaklaşık 30.000 kişiye turizm ve danışmanlık hizmeti vermiş olan , 30 ayrı üniversite rektörlüğünce öğrenci aktarımı konusunda yetkili kabul edilen şirket ortağımızdır.


SİZİN İÇİN YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR

Universium ve SORTUR BG şirketlerimiz bir araya gelerek, Bulgaristan’da daha önce hiç yapılmamış, öğrencilerimize yönelik sağlam ve güvenli bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Burada önemli olan öğrencinin okula yerleştirilmesinden çok, öğrencinin eğitim aldığı süreçte okul devamsızlığı, ders problemleri, olası yurt problemleri ya da arkadaş sıkıntılarını ebeveynler ile paylaşarak ortak bir çözüm bulma yoluna gidilmesidir. Bu sebeple danışmanlık şirketi seçerken mutlaka daha öncesinden size öncelikli olarak velilerinin, daha sonrada öğrencilerinin referanslarını vermelerini isteyiniz. Danışmanlık sistemimizde tüm öğrencilerimizin okul ve sosyal durumları aylık raporlar halinde ebeveynlere sunulmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin aldığı eğitimdeki başarısı yükselmektedir.

        
          HEDEFİMİZ

SORTUR şirketimiz ile ortak yürüttüğümüz Bulgaristan Üniversiteleri projemizde hedefimiz Bulgaristan Üniversitelerinin tek yetkili kayıt merkezi haline gelmektir. Bunun için gerekli tüm çalışmaları yürüten şirketlerimiz hedefine emin adımlarla yürümektedir.


            UNIVERSIUM'A GELDİĞİNİZDE

Şirketimize geldiğinizde, önceki yıllarda eğitime başlattığımız öğrencilerimizin de belirttiği gibi güler yüzle karşılanırsınız. Telefon görüşmemizden sonra tekrar sizi her konuda yüz yüze aydınlatırız. Kayıt olmadan önce aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasını istemeyiz. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizde okulların orijinal broşürlerini inceleyip, tanıtım CD’lerini izleyebilirsiniz. Evraklarınız tarafımızdan incelenir. Öğrencimizin evraklarını eksiksiz olarak teslim aldığımızda gün geçirmeden işlemlerinize başlarız. Evraklarınızı şirketimize teslim ettiğiniz andan itibaren bir sonraki yıl 1. sınıf okul kaydınız yapılana kadar tüm işlemleriniz Universium sorumluluğundadır.

Etiketler: Bulgaristan Üniversitelerinde Eğitim, Bulgaristan üniversiteleri, bulgaristanda üniversite, Bulgaristan üniversiteler, Bulgaristan Eğitim, Bulgaristan'da eğitim, bulgaristan egitim, bulgaristanda egitim, bulgaristan universiteleri, bulgaristanda yaşam, bulgaristan vize, bulgaristan yatay geçiş, bulgaristanın yakınlığı, bulgaristan egitim avantajları, bulgaristanda universite egitimi, bulgaristan sofya teknik, bulgaristan gabrovo teknik, bulgaristan sofya tıp, bulgaristan varna tıp, bulgaristan varna teknik, bulgaristan egitim firmaları, bulgaristan yurt disi egitim danismanlik, bulgaristan danışmanlık, bulgaristanda yasam, bulgaristan yaşam, bulgaristan hakkında herşey, bulgaristan'da spor, bulgaristan yemekleri, mühendislik tamamlama 2011, gabrovo mühendislik tamamlama, sofya mühendislik tamamlama, muhendislik tamamlama programı, egitimde bulgaristan, egitimde bulgaristan, universium, universium danışmanlık, sortur, universium sortur, universium sortur danışmanlık,varna deniz harp akademisi, bulgaristan uzak yol vardiya mühendisliği, varna uzakyol vardiya mühendisliği, bulgaristanda lisans tamamlama, bulgaristan lisan tamamlama, bulgaristan myo mezunlarına müjde, bulgaristan'da lisans, bulgaristan üniversite eğitimi, bulgaristan master, bulgaristanda yüksek lisans, bulgaristanda tıp, bulgaristanda mühendislikler, bulgaristan mühendislik, bulgaristan eczacılık, bulgaristan hukuk, bulgaristan uluslar arası ilişkiler, bulgaristan gemi mühendisliği